GYVENKITE ŠILČIAU O MOKĖKITE MAŽIAU

Norite ir sutaupyti, ir gyventi šilčiau? Nežinote, kokių priemonių imtis? UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" Jums paruošė 9 patarimus, kurie leis mėgautis šiltesniais namais bei mažesnėmis sąskaitomis.
1. ĮSTIKLINĘ BALKONUS sumažinsite žvarbaus lauko oro skverbimąsi į butą net ir vėjuotą dieną, o kartu ir apsaugosite namus nuo gatvės triukšmo.
2. LANGŲ SANDARINIMAS taip pat apsaugos nuo šalčio, skersvėjų bei gatvės triukšmo. Tam puikiai tiks silikoninės putos ar kita izoliacinė medžiaga. Užsandarinkite plyšius tarp stiklo ir lango rėmo bei tarp lango rėmo ir sienos.
3. DURŲ SANDARINIMAS sulaikys dar daugiau šilumos Jūsų namuose. Išorines duris sandarinkite tokiu pat būdu kaip langus.
4. UŽ ŠILDYMO RADIATORIŲ esantį sienos plotą uždenkite danga, nukreipiančia šilumą į kambarį (pvz. folija, specialios izoliacinės medžiagos lakštu). Nepamirškite periodiškai nuo jų nuvalyti dulkių! Neužstatykite šildymo radiatoriaus baldais. Juos verčiau statykite prie išorinės sienos: didelė knygų lentyna arba spinta padės sumažinti šilumos nuostolius.
5. SAULĖTOMIS DIENOMIS atitraukite užuolaidas ir žaliuzes – leiskite saulės spinduliams natūraliai apšviesti ir sušildyti Jūsų būstą!
6. PATALPAS VĖDINTI patartina kelis kartus per dieną. Pilnai atidarykite langus ir sudarykite trumpalaikį skersvėjį. Vėdinimas padės išvengti drėgmės, kvapų kaupimosi, todėl namuose jausitės geriau. Atsiminkite: geriau vėdinti intensyviai, bet trumpai, negu ilgą laiką.
7. ANTROSIOS DURYS leis šilumą taupyti ne tik bute, bet ir bendrose patalpose (laiptinėse ir rūsiuose). Įstačius antrąsias duris įrengiama patalpa sumažina šalto oro infiltraciją į laiptines, padidėja jų temperatūra. Svarbu, kad abejos durys būtų sandarios, lengvai darinėjamos.
8. VIDAUS ŠILDYMO IR KARŠTO VANDENS SUBALANSAVIMAS taip pat sumažina šilumos suvartojimą. Tam reikia ant šildymo prietaisų įrengti termostatinius ventilius, pasirūpinti kiekvieno buto individualia šilumos apskaita.
9. NAMO APŠILTINIMO atnaujinimas arba papildomas apšiltinimas dar labiau padidins Jūsų namų energijos suvartojimo efektyvumą, o tai reiškia ir mažesnes sąskaitas už šilumą.
UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" tikisi, kad šie patarimai padės jums gyventi šilčiau, o už šildymą ir vandenį mokėti mažiau!

grįžti
Darbo laikas
Pir – Ket. 8.00 – 17.00
Penk. 8.00 – 16.00
Pietūs 12.00 - 12.48
kontaktai ir rekvizitai
UAB ,,ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI"
Pramonės g. 2a
LT-17102, Šalčininkai
Duomenys Juridinių asmenų registre:
Įmonės Kodas 174976486,
PVM mokėtojo kodas LT749764811
Tel. (8 380) 53 645
el.p. info@salcininkust.lt
© 2017 - UAB ,,ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI“,