Naujienos

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" praneša, kad savo klientų patogumui sukūrė savitarnos sistemą

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" bendradarbiaudama su UAB "Danfoss Lietuva" dalinasi su Šalčininkų rajono gyventojais informacija apie tai kaip balansavimo vožtuvai gali būti puikiu sprendimu vieno vamzdžio šildymo sistemos darbui pagerinti ir tuo pačiu sumažinti šildymo išlaidas. Informacinė medžiaga.

Dėl detalesnės informacijos apie šilumos taupymą maloniai prašome kreiptis į UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" administraciją el. p. info@sstinklai.lt, tel. 8-380 53645 arba atvykę adresu Pramonės 2a, Šalčininkai nuo 9.00-16.00.

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" administracija

Atėjus šaltajam metu laikui kiekvienas iš mūsų stengiasi taupyti šilumą savo namuose, bet ne kiekvienas žino, kaip teisingai tą daryti. UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" pateikia Šalčininkų rajono gyventojams 9 patarimus kaip sutaupyti šilumą savo namuose bei pinigus už sąskaitas už šilumą. Šiluma jūsų bute iššvaistoma per: buto sienas, nesandarius langus, duris, balkonus; taip pat dėl netinkamai vėdinamų patalpų.
1. Balkonų stiklinimas
Balkonų stiklinimas sumažina šalto oro skverbimąsi į butą, todėl oro temperatūra gretimame kambaryje lieka normali ir vėjuotą dieną, be to, pagerinama garso izoliaciją.
2. Durų sandarinimas
Sandarinant buto išorines duris, šilumos sutaupoma šiek tiek mažiau nei langų atveju. Išorinių durų nesandarumai šalinami kaip ir langų tarpai.
3. Langų sandarinimas
Plyšius tarp stiklo ir lango rėmo bei tarp lango rėmo ir sienos užsandarinkite silikoninėmis ar kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Sandarinti reikia ne tik lango rėmus, bet ir stiklą. Jei mediniai arba plastikiniai langai tinkamai sandarinti, būstas bus geriau apsaugotas nuo šalčio, skersvėjų ir gatvės triukšmo, o kambaryje temperatūra pakils.
4. Šildymo radiatorių priežiūra ir profilaktika
Periodiškai reikia valyti dulkes nuo šildymo radiatorių. Nerekomenduojama šildymo radiatorius užstatyti lovomis, spintomis, stalais ar kitais baldais. Prie išorinės sienos pastatę didelę knygų lentyną arba spintą, sumažinsite šilumos nuostolius per šį sienos plotą. Už radiatoriaus esantį sienos plotą papildomai uždengę danga, nukreipiančia šilumą į kambarį (pvz. folija, specialios izoliacinės medžiagos lakštu), pagerinsite nuo radiatoriaus į patalpas patenkančios šilumos sklidimo sąlygas.
5. Saulėtomis rudens/žiemos/pavasario dienomis atitraukite užuolaidas ir žaliuzes – leiskite saulės spinduliams apšviesti ir pašildyti Jūsų būstą.
6. Patalpų vėdinimas
Patalpas patartina vėdinti kelis kartus per dieną pilnai atidarius langus ir sudarius trumpalaikį skersvėjį, kuris išvėdintų patalpą, padėtų išvengti drėgmės ir kvapų kaupimosi. Geriau vėdinti intensyviai, bet trumpai, negu vėdinti ilgą laiką.
7. Antrosios durys
Šilumą būtina taupyti ne tik bute, bet ir bendrose patalpose (laiptinėse ir rūsiuose). Greta laiptinės lauko durų patartina įstatyti antrąsias duris. Taip įrengiamas tambūras. Durys turi būti tinkamai sutvarkytos – abejos privalo lengvai atsidaryti ir užsidaryti bei būti sandarios. Šios priemonės sumažina šalto oro infiltraciją į laiptines, todėl padidėja mažai šildomų patalpų – laiptinių, holų ir pan. – temperatūra.
8. Vidaus šildymo ir karšto vandens subalansavimas
Remiantis specialistų atlikta analize, siekiant sumažinti šilumos suvartojimą būtina subalansuoti vidaus šildymo ir karšto vandens sistemą, įrengti termostatinius ventilius ant šildymo prietaisų, kiekvienam butui įrenti individualią šilumos apskaitą (daliklius), įrengti išmaniąją vienalaikio rodmenų nuskaitymo iš daliklių ir karšto vandens skaitiklių butuose apskaitą.
9. Namo pašiltinimas
Namo apšiltinimo atnaujinimas arba papildomas apšiltinimas padidins jūsų namų energijos suvartojimo efektyvumą, padedant išlaikyti šilumą bute. O tai reiškia – ir sumažinti sąskaitas už šilumą.
Pasinaudoję patarimais, gyvensite šilčiau ir mokėsite už šildymą ir vandenį mažiau!

1) Pastato – katilinė unik. Nr. 8598-6013-7016, Šalčininkų r. sav., Jašiūnų k., Popierinės g. 3- nustatyta pirminė kaina – 148 000,00 Eur.
Aukcionas vyks UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″ adresu: Pramonės g.2a, Šalčininkai 2017 m. lapkričio 30 d. 10 val.00 min. direktoriaus pavaduotojo, Andžej Skarbutovič, kabinete.
Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2017 m. lapkričio 14 d., 15 d., 20 d. nuo 9 val. iki 16 val. adresu Šalčininkų r. sav., Jašiūnų k., Popierinės g. 3. Apžiūros laiką būtina suderinti su atsakingu asmeniu.
Norintieji dalyvauti aukcione privalo sumokėti, iki 2017 m. lapkričio 29 d. 14800,00 Eur dydžio aukciono dalyvio garantinį įnašą bei registracijos metu pateikti banko pavedimo kopiją už sumokėtą aukciono dalyvio garantinį įnašą. Aukciono dalyvio garantinio įnašo suma sumokama į UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″ banko sąskaitą LT494010044400080229 esančia AB DNB banke.
Aukciono dalyvio bilieto kaina – 10,00 Eur, žiūrovo bilieto kaina- 5,00 Eur. Sumokėtas aukciono dalyvio registravimo mokestis negrąžinamas ir neįskaitomas į nekilnojamojo turto pardavimo kainą.
Aukciono dalyviai turi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, jeigu aukciono dalyvis veikia įgaliotas kito asmens – turi turėti atstovo įgaliojimų patvirtinimo dokumentų kopijas, patvirtintas teisės aktų nustatyta tvarka.
Aukciono dalyviui, nelaimėjusiam aukciono, garantinis įnašas grąžinimas ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas pasibaigus aukcionui. Aukciono metu kainos pakėlimas galimas mažiausiai 1 procentu. Už aukcione nupirktą turtą atsiskaitoma per 3 (tris) darbo dienas po aukciono pabaigos, sumokant pavedimu į nurodytą sąskaitą.
Darbuotojas, atsakingas už informacijos teikimą, direktoriaus pavaduotojas Andžej Skarbutovič, tel. (8 380 )53 645, mob. tel. +370 61457999

Nuo 2017 m. spalio 6 d. Šalčininkų rajono teritorijoje nustatyta šildymo sezono pradžia.
Pradedant šildymo sezoną pirmiausia šilumą pradedama tiekti švietimo ir gydymo įstaigoms. Šilumos vartotojai, kurie už šilumą atsiskaito pagal šilumos apskaitos prietaisus, išskyrus švietimo ir gydymo įstaigas, turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, apie tai pranešę šilumos tiekėjui nustatyta tvarka.
Butų ir kitų patalpų daugiabučiuose namuose savininkai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, jeigu to reikalauja visi namo butų savininkai.

UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″skelbia bendrovei nuosavybės teise priklausančio turto pardavimo viešąjį aukcioną:
1) Pastato – boilerinė unik. Nr. 8598-6017-6019, Šalčininkų r. sav., Jašiūnų sen., Jašiūnų k..- nustatyta pirminė kaina - 2822,40 Eur.
Minimalus kainos didinimo intervalas ne mažesnis kaip 1 procentas pradinės pardavimo kainos.
Aukcionas vyks UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″ adresu: Pramonės g.2a, Šalčininkai 2017 m. rugsėjo 28 d. 10 val.00 min. direktoriaus pavaduotojaus A. Skarbutovič kabinete.
Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2017 m. rugsėjo 19 d., 20 d., 26 d. nuo 9 val. iki 16 val. adresu Šalčininkų r. sav., Jašiūnų sen., Jašiūnų k.. Apžiūros laiką būtina suderinti su atsakingu asmeniu.
Už aukcione įsigytą turtą atsiskaitoma per 3 darbo dienas aukcionui pasibaigus grynaisiais pinigais UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″ kasoje arba pavedimu꞉UAB ″Šalčininkų šilumos tinklai″ įmonės kodas 174976486, PVM LT 749764811 Medicinos Bankas A/SLT337230000000345712.
Aukciono dalyvio bilieto kaina – 10,00 Eur, žiūrovo bilieto kaina- 5,00 Eur.
Darbuotojas, atsakingas už informacijos teikimą, direktoriaus pavaduotojas Andžej Skarbutovič, tel. (8 380 )53 645, mob. tel. +370 61457999.

Darbo laikas
Pir – Ket. 8.00 – 17.00
Penk. 8.00 – 16.00
Pietūs 12.00 - 12.48
kontaktai ir rekvizitai
UAB ,,ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI"
Pramonės g. 2a
LT-17102, Šalčininkai
Duomenys Juridinių asmenų registre:
Įmonės Kodas 174976486,
PVM mokėtojo kodas LT749764811
Tel. (8 380) 53 645
el.p. info@salcininkust.lt
© 2017 - UAB „ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI“