Naujienos

UAB „ Šalčininkų šilumos tinklai " informuoja, kad nuo 2018-04-23 Šalčininkų miesto daugiabučiams namams laikinai bus nutrauktas karšto vandens tiekimas preliminariai iki 2018-04-27.

Atsiprašome už nepatogumus.

Nuo balandžio 13 dienos Šalčininkų rajone skelbiama 2017 – 2018 m. šildymo sezono pabaiga, tačiau daugiabučių gyventojai pagal poreikį gali pratęsti šildymo tiekimą savo daugiabučiams.Šildymo sezono pabaiga skelbiama, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra aukštesnė negu +10° C. Tačiau vadovaudamiesi nustatyta tvarka gyventojai galėjo nutraukti šildymo sezoną savo daugiabučiuose dar prieš jo skelbimo pabaigą. Pagal poreikį gyventojai taip pat gali pratęsti šildymo sezoną ir baigti jį kitu laiku negu nustatyta. Šiam sprendimui turi pritarti ne mažiau kaip 51 proc. daugiabučio gyventojų.

Dėl šildymo sezono pratęsimo gyventojai (bendrijos pirmininkas, administratorius) turi kreiptis į UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" ir raštu informuoti įmonę apie savo apsisprendimą (Pramonės g. 2a, Šalčininkai, tel. (8 380) 53645, el.p. info@sstinklai.lt).

Šildymo sezono pabaiga Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu skelbiama, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra aukštesnė negu +10° C. Tačiau siekiant sklandžios 2017 – 2018 metų šildymo sezono pabaigos gyventojai savo nuožiūra, nepažeisdami nustatytų higienos normų (patalpų temperatūra turi būti ne žemesnė negu 18 laipsnių šilumos), gali išjungti šildymą su sąlyga, kad iniciatyvai pritars 51 proc. daugiabučio namo gyventojų.

Apsisprendę dėl šildymo sezono nutraukimo gyventojai (bendrijos pirmininkas, administratorius) turi kreiptis į UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" ir raštu informuoti įmonę apie savo apsisprendimą (Pramonės g. 2a, Šalčininkai, tel. (8 380) 53645, el.p. info@sstinklai.lt).

Gavęs gyventojų prašymus šilumos tiekėjas nustatys pastatų šildymo išjungimo eiliškumą.

Nors pirmoje balandžio pusėje sinoptikų žadami gana šilti orai, gyventojai raginami neskubėti, nes pastarųjų metų praktika parodė, jog iki balandžio pabaigos, netgi gegužės pradžios, išsilaiko gana šalti orai. 2016 ir 2017 metais balandžio pradžioje pabaigus šildymo sezoną po savaitės jis buvo vėl atnaujintas.

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" praneša, kad savo klientų patogumui sukūrė savitarnos sistemą

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" bendradarbiaudama su UAB "Danfoss Lietuva" dalinasi su Šalčininkų rajono gyventojais informacija apie tai kaip balansavimo vožtuvai gali būti puikiu sprendimu vieno vamzdžio šildymo sistemos darbui pagerinti ir tuo pačiu sumažinti šildymo išlaidas. Informacinė medžiaga.

Dėl detalesnės informacijos apie šilumos taupymą maloniai prašome kreiptis į UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" administraciją el. p. info@sstinklai.lt, tel. 8-380 53645 arba atvykę adresu Pramonės 2a, Šalčininkai nuo 9.00-16.00.

UAB "Šalčininkų šilumos tinklai" administracija

Atėjus šaltajam metu laikui kiekvienas iš mūsų stengiasi taupyti šilumą savo namuose, bet ne kiekvienas žino, kaip teisingai tą daryti. UAB „Šalčininkų šilumos tinklai" pateikia Šalčininkų rajono gyventojams 9 patarimus kaip sutaupyti šilumą savo namuose bei pinigus už sąskaitas už šilumą. Šiluma jūsų bute iššvaistoma per: buto sienas, nesandarius langus, duris, balkonus; taip pat dėl netinkamai vėdinamų patalpų.
1. Balkonų stiklinimas
Balkonų stiklinimas sumažina šalto oro skverbimąsi į butą, todėl oro temperatūra gretimame kambaryje lieka normali ir vėjuotą dieną, be to, pagerinama garso izoliaciją.
2. Durų sandarinimas
Sandarinant buto išorines duris, šilumos sutaupoma šiek tiek mažiau nei langų atveju. Išorinių durų nesandarumai šalinami kaip ir langų tarpai.
3. Langų sandarinimas
Plyšius tarp stiklo ir lango rėmo bei tarp lango rėmo ir sienos užsandarinkite silikoninėmis ar kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Sandarinti reikia ne tik lango rėmus, bet ir stiklą. Jei mediniai arba plastikiniai langai tinkamai sandarinti, būstas bus geriau apsaugotas nuo šalčio, skersvėjų ir gatvės triukšmo, o kambaryje temperatūra pakils.
4. Šildymo radiatorių priežiūra ir profilaktika
Periodiškai reikia valyti dulkes nuo šildymo radiatorių. Nerekomenduojama šildymo radiatorius užstatyti lovomis, spintomis, stalais ar kitais baldais. Prie išorinės sienos pastatę didelę knygų lentyną arba spintą, sumažinsite šilumos nuostolius per šį sienos plotą. Už radiatoriaus esantį sienos plotą papildomai uždengę danga, nukreipiančia šilumą į kambarį (pvz. folija, specialios izoliacinės medžiagos lakštu), pagerinsite nuo radiatoriaus į patalpas patenkančios šilumos sklidimo sąlygas.
5. Saulėtomis rudens/žiemos/pavasario dienomis atitraukite užuolaidas ir žaliuzes – leiskite saulės spinduliams apšviesti ir pašildyti Jūsų būstą.
6. Patalpų vėdinimas
Patalpas patartina vėdinti kelis kartus per dieną pilnai atidarius langus ir sudarius trumpalaikį skersvėjį, kuris išvėdintų patalpą, padėtų išvengti drėgmės ir kvapų kaupimosi. Geriau vėdinti intensyviai, bet trumpai, negu vėdinti ilgą laiką.
7. Antrosios durys
Šilumą būtina taupyti ne tik bute, bet ir bendrose patalpose (laiptinėse ir rūsiuose). Greta laiptinės lauko durų patartina įstatyti antrąsias duris. Taip įrengiamas tambūras. Durys turi būti tinkamai sutvarkytos – abejos privalo lengvai atsidaryti ir užsidaryti bei būti sandarios. Šios priemonės sumažina šalto oro infiltraciją į laiptines, todėl padidėja mažai šildomų patalpų – laiptinių, holų ir pan. – temperatūra.
8. Vidaus šildymo ir karšto vandens subalansavimas
Remiantis specialistų atlikta analize, siekiant sumažinti šilumos suvartojimą būtina subalansuoti vidaus šildymo ir karšto vandens sistemą, įrengti termostatinius ventilius ant šildymo prietaisų, kiekvienam butui įrenti individualią šilumos apskaitą (daliklius), įrengti išmaniąją vienalaikio rodmenų nuskaitymo iš daliklių ir karšto vandens skaitiklių butuose apskaitą.
9. Namo pašiltinimas
Namo apšiltinimo atnaujinimas arba papildomas apšiltinimas padidins jūsų namų energijos suvartojimo efektyvumą, padedant išlaikyti šilumą bute. O tai reiškia – ir sumažinti sąskaitas už šilumą.
Pasinaudoję patarimais, gyvensite šilčiau ir mokėsite už šildymą ir vandenį mažiau!

Darbo laikas
Pir – Ket. 8.00 – 17.00
Penk. 8.00 – 16.00
Pietūs 12.00 - 12.48
kontaktai ir rekvizitai
UAB ,,ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI"
Pramonės g. 2a
LT-17102, Šalčininkai
Duomenys Juridinių asmenų registre:
Įmonės Kodas 174976486,
PVM mokėtojo kodas LT749764811
Tel. (8 380) 53 645
Faks. (8 380) 52 538,
el.p. info@sstinklai.lt
© 2017 - UAB ,,ŠALČININKŲ ŠILUMOS TINKLAI“,